Momente sikleti për Hygerta Sakon, karrigia “lë në baltë” (VIDEO)

Prezantuesja e sportit në RTSH, Hygerta Sako kaloi një moment jo shumë të këndshëm, gjatë emisionit të saj.

Sako, teksa ishte në transmetim të drejtpërdrejtë u përpoq të ulej në karrige, por rënia disa centimetra më poshtë e kësaj të fundit e trembi disi bukuroshen e ekranit.

Gjithsesi, ajo preferoi ta kalonte me të qeshura dhe më pas e shpërndau videon edhe në rrjetet sociale, ku shkruan: “Karrige mistrece, ka qejf te luaje ne transmetim”.

Hygerta Sako është një nga gazetaret e sportit më me eksperiencë që vendi jonë ka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako)

Shtuar 17.05.2022 20:30