Modelja shqiptare bëhet nënë me Demiral (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku është bërë nënë teksa ka lindur djalë së bashku me yllin e Turqisë Merih Demiral.

Vetë lojtari ka publikuar foton në Instagram ku shkuran: “Gruaja ime e dashur dhe djali im i dashur”.

Futbollisti i Atalantës, i cili është tetë vite më i ri se Heidi më parë ka luajtur për Juventusin.

Ndërkohë, Heidi Lushtaku më parë ka qënë e lidhur me boksierin shqiptar Robin Krasniqi. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Merih Demiral (@merihdemiral)


Shtuar 20.05.2022 22:27