Mirë se vini në botën e mrekullueshme të grave dhe të dashurave të kampionëve të sportit (VIDEO)

Shumë futbollistë kanë marrë pushimet me rastin e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Alice Campello dhe Alvaro Morata, Michela Persico dhe Daniele Rugani, Kevin Prince Boateng dhe e dashura e re Valentina, por edhe  Georgina Rodriguez kanë filluar pushimet.

Mirë se vini në botën e mrekullueshme të grave dhe të dashurave të kampionëve të sportit, marrë nga La Gazzeta dello Sport. /albeu.com


Shtuar 25.12.2021 13:31