Milani vetëm 20 minuta larg titullit, Interi 3 gola Sampdorias (VIDEO)

Milani është një hap larg titullit. Kuqezinjtë po fitojnë 0-3 ndaj Sassuolos me 2 golat e Giroud dhe të Kessie.

Interi në anën tjetër po fiton 3-0 ndaj Sampdorias me golin e Perisic dhe 2 të Correa. /albeu.com/

Shtuar 22.05.2022 19:36