Milani më në fund zhbllokon rezultatin përballë Venezias (VIDEO)

 

Pas pjese të parë të përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0, Milani ka arritur të shënojë dhe të kalojë në avantazh në të dytën.

Për “kuqezinjtë” topin në rrjetë e ka dërguar Brahim Diaz në minutën e 68.

Kujtojmë që skuadra e Piolit vjen me shumë mungesa në këtë ndeshje./albeu.com/


Shtuar 22.09.2021 22:20