Milan nuk fal, fiton pastër përballë Bolognas (VIDEO)

 

Milani ka arritur të fitojë me rezultatin e pastër 2-0 në San Siro përballë Bolognas në kuadër të javës së 3 të Serie A.

Ishte Rafael Leao që zhbllokoi rezultatin në minutën 21, pas asisti të talentit De  Ketelaere.

1-0 do të ishte rezultati i 45 minutave të para, ndërsa në të dytën një aksion që tragon shfaqi edhe njëherë Milanin e sezonit të kaluar, assist Leao dhe super Oliver Giroud.

Rezultati 2-0 i dha qetësinë Milanin i cili e administroi deri në fund./albeu.com

Shtuar 27.08.2022 22:36