Milan interesohet për lojtarin e Barcelonës

Sipas “Sport”, Xavi do ta merrte në konsideratë largimin e 22-vjeçarit, Riqui Puig.

Mesfushori spanjoll nuk është në planet e Xavit dhe kështu tekniku blaugranas po e sheh si një mundësi largimin e tij. Thuhet se janë disa skuadra të interesuara pas djaloshit.

Milan është një prej ekipeve të interesuara dhe duket më afër tij, mediat spanjolle shkruajnë se Puig po e konsideron transferimin në Itali./ h.ll/albeu.com

Shtuar 17.01.2022 15:34