Milan futet në garë për sulmuesin serb

Milan nuk po sheh vetëm tek reparti defensiv por edhe në pjesën sulmuese të ekipit.

Sipas “GazzettadelloSport”, Milan po mendon për sulmuesin serb të Real Madrid, Luka Joviç.

Sulmuesi serb nuk ka më vend në ekipin e Ancelottit dhe kështu ekipi i talian po mendon ta transferojë atë në merkaton e janarit./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.12.2021 10:18