Milan dhe West Ham sfidohen bashkë për shërbimet e yllit të Napolit

Napoli rrezikon të humbasë polakun Piotr Zielinski.

Mesfushori i talentuar i të kaltërve ka hyrë në radarët e Milanit dhe të klubit anglez, West Ham.

De Laurentis mund ta lejojë të largohet, por për ta bindur duhet ofruar minimalisht 45 milionë euro. West Ham shihet si një klub potencialisht i mundshëm për mesfushorin polak, ku rikujtojmë se mbrëmjen e djeshme arriti marrëveshjen për Scamacca./ h.ll/albeu.com

Shtuar 23.07.2022 11:13