Messi realizon gol fantastik, zhbllokohet finalja e Superkupës (VIDEO)

Messi ka arritur të shënojë një gol të bukur ndaj Nantes në finale e Superkupës së Francës.

Pas një asistimi të bukur nga Neymar, i cili u devijua pak nga lojtarët kundërshtarë, ka përfunduar në këmbët e Messit dhe ylli argjentinas ka shmangur mjaft bukur portierin./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin:


Shtuar 31.07.2022 20:31