SONDAZHI/ Mendoni se Atletico ka skuadrën më të mirë në La Liga? Ja si mendojnë tifozët (FOTO LAJM)

Kampionët në fuqi të La Liga, Atl Madrid edhe këtë sezon janë në superformë. Skuadra është përforcuar me Griezmann i cili debutoi fundjavën që lamë pas ndaj Espanyol në fiitoren 1-2.

Formën e mirë të Atl Madrid e cila mban vendin e parë me 10 pikë pas 4 ndeshjve të para e tregojnë dhe tifozët.

Marca ngriti një sondazh ku deri më tani kanë marrë pjesë 7776 tifozë me shkrimin: Mendoni se Atlético ka skuadrën më të mirë në LaLiga?

79% e tifozëve mendojnë se Atl Madrid ka skuadrën më të mirë në La Liga, ndërsa 19% e tifozvve thonë jo. /albeu.com/


Shtuar 13.09.2021 19:27