Me super blerje, si pritet të rreshtohet Tottenham në sezonin e ri

Tottenham u rikthye në Champions League dhe klubi nuk humbi kohë duke i dhënë Antonio Contes përforcimet e duhura. Deri më sot kemi katër nënshkrime zyrtare:

Fraser Forster, Ivan Perisic, Yves Bissouma dhe Richarlison, të zyrtarizuara sot. Dhe me afrimin e Clement Lenglet, duke u larguar nga Barcelona.

FORMACIONI I MUNDSHEM:  (3-4-2-1): Lloris; Romero, Dier, Davies; Emerson Royal, BISSOUMA, Bentancur, PERISIC; RICHARLISON, Son, Kane. /albeu.com/

Shtuar 1.07.2022 19:39

Tags: