Mbyllet pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelsea, vendasit barazojnë në “limit” (VIDEO)

Është mbyllu pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Chelsea në “Anfield”.

Vendasit kanë arritur të barazojnë shtesën e parë falë një penalltie të shkaktuar nga James i cili u ndëshkua me karton të kuq  dhe të ekzekutuar saktë nga Salah. /albeu.com/

 


Shtuar 28.08.2021 19:26