Mbyllen pjesët e para: Milani përmbys Liverpoolin, këto janë rezulatet në Champions (VIDEO)

Janë mbyllur pjesët e para në Champions. Milani ka befasuar Liverpoolin duke e përmbsur shifrat në 1-2.

Interi dhe Reali e mbyllin me rrjeta të pa prekur, ndërsa PSG po barazon 1-1 me Club Brugge.

Ndërkohë, Man City po fiton 3-1 ndaj Leipzig, Atl Madrid po barazon ndaj Portos 0-0. /albeu.com/


Shtuar 15.09.2021 21:46