Mbyllen dy sfidat e Superiores, Partizani gjen fitoren e parë, Laçi mposht Teutën (VIDEO)

Janë mbyllur dy sfidat e Kategorisë Superiore.

Partizani ka gjetur fitoren e parë në kampionat duke fituar 0-2 ndaj Kastriotit me golat e Musta 37′ dhe Rrapaj 90′.

Ndërkohë, fitore ka arritur edhe Laçi 2-0 ndaj Teutës. Golat për kurbinasit u realizuan nga Mazrekaj 42′ dhe Guindo 90+’. /albeu.com/


Shtuar 7.11.2021 15:40