Mbappe dhe Neymar dhurojnë show, PSG +10 nga kreu (VIDEO)

PSG nuk ka rivalë në Ligue One. Skuadra e Pohcettinos ka fituar 2-3 në transfertë kundër Bordeaux.

Ishin golat e Neymar dy herë 26′ 43′ dhe Mbappe 63′ që i dhuruan suksesin skuadrës pariziene. Sa për Bordeaux golat u realizuan nga Elis 79′, Niang 90+2.

Ndërkohë, pas 13 javësh PSG mban kreun me 34 pikë, pra 10 pikë më shumë se Lens që renditet i dyti. /albeu.com/


Shtuar 6.11.2021 22:49

Tags: , ,