Marotta tregon nëse Inter do të kryejë përforcime në janar

Duke folur në konferencën për shtyp gjatë takimit të aksionerëve të Interit, Marotta ka folur rreth merkatos së ekipit të tij në janar.

“Merkatoja e janarit? Do të shtojmë lojtarë të rinj vetëm nëse janë qartësisht më të fortë se këta që kemi. Grupi aktual i ekipit është homogjen.

Për ne ka rëndësi grupi i fortë dhe jo lojtarët individualë, por do të shohim”, është shprehur drejtori sportiv i Interit./ h.ll/albeu.com


Shtuar 28.10.2022 14:10