Marca zbulon formacionet e El Clasico (FOTO LAJM)

Të dielën në orën 16:15 do të luhet El Clasico Barcelona-Real Madrid, raporton albeu.com.

Koeman do të vazhdojë pa Pedri, Dembele dhe Araujo të dëmtuar, ndërsa Ancelotti mund të shërojë Hazard, Isco dhe Jovic.

Ndërkohë, Marca ka publikuar dhe formacionete e mundshme të cilat i gjeni në fotot më poshtë. /albeu.com/

 

 


Shtuar 20.10.2021 21:12