Manchester City merr një fitore minimale dhe shkëputet nga Liverpool (VIDEO)

Manchester City ka marrë një fitore minimale ndaj Wolves me rezultatin 1-0.

Golin e vetëm të ndeshjesh e shënoi sulmuesi anglez Sterling.

Manchester City tashmë ndodhet në vendin e parë në kutoën e 38-të pikë e ndjekur nga Liverpool me 34 pikë./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 15:50