Man United të gatshëm ta shesin Sanchon, ky lojtar pritet të zëvendësohet

I ardhur në Old Trafford me shumë bujë nga Dortmund, Jadon Sancho mund të shitet nga Man United raportojnë mediat britanike, shkruan Albeu.com.

Sulmuesi anglez, në 10 ndeshje në të gjitha garat këtë sezon, ende nuk ka gjetur rrugën e rrjetës.

Skuadra angleze pritet ta nxjerrë në shitje, dhe ta zëvendësojë në Old Trafford me sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Demble. /albeu.com/


Shtuar 5.10.2021 10:58