Man United në avantazh, Garnacho shënon gol të mrekullueshëm pas asistimit të idhullit të tij CR7 (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Real Sociedad.

Në minutën e 17-të, Ronaldo jep një top të bukur në krahun e majtë për Alejandro Garnacho, ku ky i fundit kryen një sprit të mrekullueshëm dhe godet fuqishëm topin brenda zonës duke kaluar ekipin anglez në avantazh./h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 3.11.2022 19:17