Man City i “lanë hesapet” që pjesë të parë me Leipzig (VIDEO)

Kur duhen edhe 10 minuta nga mbyllja e pjesës së parë, Man City udhëheq 2-0 ndaj Leipzig.

Anglezët shënuan me ake në minutën e 16′ dhe falë një autogoli të Mukiele në minutën e 28′. /albeu.com/Shtuar 15.09.2021 21:34