Maldini ndëshkon klubin e babait të tij, shijoni supergolin e djaloshit ndaj Milanit (VIDEO)

Milan është duke luajtur në këto momente ndaj Spezias, ku momentalisht rezultati është 1-1.

Ajo që San Siro nuk do të harrojë sot është goli i Daniele Maldini, djali i legjendës së Milanit dhe drejtorit sportiv, Paulo Maldini.

Djaloshi është futur bukur brenda zonës dhe ka kryer një goditje me teknikë të jashtëzakonshme duke shtangu ish-klubin e tij./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

 


Shtuar 5.11.2022 22:15