Lumë golash, Reali “ngec” ndaj Levantes (VIDEO)

Real Madrid nuk ka shkuar më shumë se barazimi 3-3 ndaj Levantes.

Los Blancos  realizuan të parët me Bale në minutën e 5′ duke e mbyllur në avantazh pjesën e parë.

Por në të dytën Levante befasoi duke realizuar 3 gola me Roger 46′ Campana 57′ dhe Rober 79′.

Ndërkohë për Realin realizuan Vinicius 73′ 85′.

Skuadra e Ancelottit mban vendin e 2 me 4 pikë, 2 pikë më pak se kryesuesit e Atl Madrid që kanë 6 pikë të plota pas 2 javësh. /albeu.com./


Shtuar 22.08.2021 23:55