Lumë golash në pjesën e parë mes Kukësit dhe Teutës (VIDEO)

Pjesa e parë mes Kukësit dhe Teutës ka dhuruar spektakël në Elbasan Arena duke u shënuar plot 5 gola.

Teuta ndëshkon Kukësin në rastin e saj të parë me Albano Aleksin, por Kukësi kundërprgjigjet me 2 gola të shpejtë me autor, Vitor Feijao 12′, dhe Taipi 27′.

Kur u mendua se verilindorët do ta kishin të lehtë, Djemtë e Detit realizuan 2 gola të tjerë, fillimisht barazoi Plaku 32′ dhe Koubemba 44′. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2021 17:40