Liverpooli zhbllokon rezultatin përballë West Ham (VIDEO)

Liverpooli dhe West Ham jane duke u përballuar në “Anfeild” në ndeshje e vlefshme për javën e 26 të Premier League.

“The Reds” kanë arrittur të zhbllokojnë rezultatin në minutën e 27 me Sadio Mane. Goli u kontrollua edhe nga VAR duke rezultauar i rregullt.

Shikoni KËTU golin. /albeu.com

 

Shtuar 5.03.2022 19:07