Liria konfirmon edhe tre transferime

Përkundër humbjeve të vazhdueshme dhe pozitës së fundit në tabelë, FC Liria nuk po ndalet me transferime të reja.

Klubi prizrenas mbrëmë në orët e vona, zyrtarizoi edhe tri ardhje të reja.

Futbollisti me prejardhje shqiptare qe ka luajtuar në Kanada, Klaidi Cela është njëri nga përforcimet.

Qendërmbrojtësi 24 vjecar do ta përforcojë fazën e fundit të prizrenasve, shkruan Gazeta Express.

Flavio Mecja është futbollisti tjetër që u zyrtarizau mbrëmë nga Liria

Sulmuesi i majtë nga Shqipëria së fundmi ishte pjesë e Egnatisë dhe Erzenit.

E futbollist tjetër që u zyrtarizua mbrëmë ishte edhe sulmuesi Nigerian, Ubong Ekpai.

Ekpai ka luajtur në disa ekipe evropiane si Maccabi Haifa, Viktoria Plzen e Slavia Praha.


Shtuar 24.02.2024 17:01