Lajme të mira për Xavin, 3 lojtarë me tampon negativ

Barcelona njoftoi rikuperimin e tre lojtarëve nga grupi i ekipit.

Bëhet fjalë për Sergino Dest, Gabi dhe Balde, tamponët e të cilëve kanë dhënë rezultate negative dhe për këtë arsye mund të kthehen në stërvitje. Xavi do t’i ketë në dispozicion 3 talentët e tij.

Ndërkohë Ferran Torres ende nuk e ka mposhtur Covid-19./ h.ll/albeu.com


Shtuar 7.01.2022 17:06