Lajme të mira për Piolin, futbollisti rezulton negativ ndaj COVID-19

Pas një momenti shumë të mirë për Piolin edhe gjithë ekipin nga fitorja e djeshme ndaj Bologna me rezultatin 4-2, sot klubi merr dhe një tjetër njoftim me rëndësi.

Nga infermieria klubi është njoftuar se mbrojtësi Theo Hernandez ka rezultuar negativ ndaj virusit COVID-19.

Francezi pritet të bashkohet me grupin për të nisur seancat stërvitore./albeu.com


Shtuar 24.10.2021 10:32