Lajme të mira për Juventusin, Di Maria dhe Bonucci stërviten pjesërisht me grupin, po Pogba?

 

Infermieria e Juventusit ka filluar të zbrazet. Leonardo Bonucci dhe Angel Di Maria janë stërvitur pjesërisht me grupin para ndeshjes me Spezian dhe Allegri mund të fillojë të shpresojë që t’i ketë të dy në dispozicion për ndeshjen e së shtunës në Franchi përballë Fiorentinës.

Di Maria është rikuperuar nga një dëmtim i shakllës së ulët në edukatorin e gjatë të këmbës së majtë.

Tjetri në listën e të rikthyerve është Paul Pogba, i cili mund të kthehet për të prekur fushën gjatë kësaj jave./albeu.com

Shtuar 30.08.2022 09:33