Lajme të mira nga infermieria për Barcelonën, rikuperohen lojtarët drejt sfidës në Kiev

Sergi Barjua, tekniku provizor i Barcelonës ka marrë disa lajme të mira nga infermieria përpara ndeshjes ndaj dynamo Kievit.

Ansu Fati, Ronald Araujo dhe Frenkie de Jong janë rikuperuar nga problemet fizike dhe janë gati të fluturojnë drejt Kievit. Nërkohë nuk është e qartë nëse këta të tre do të startojnë nga minuta e parë ndeshjen.

Gjithashtu në listën e prezantuar nga ekipi i Barcelonës në rrjetin social “Twitter” , vihet re prezenca e sulmuesit francez Dembele i cili do të fluturojë bashkë me ekipin./H.LL/albeu.com


Shtuar 1.11.2021 14:56