Lajm i keq për Milanin, nëser do të operohet mbrojtësi

Për Stefano Piolin kanë ardhur lajme të kqija nga infermieria.

Bëhet me dije se Florenzi, nga dëmtimi që pësoi ditën e djeshme ndaj Bologna, do të operohet.

Nga vizitat e fundit të bëri nga mjekët, rezulton se Florenzi ka pësuar një dëmtim te menisku i gjurit të djathtë dhe kështu do të operohet nesër./ h.ll/albeu.com


Shtuar 5.04.2022 13:07