Lajm i keq për Ancelottin, Carvajal mungon 1 muaj

Klubi i Real Madrid ka marr një lajm të keq.

Mbrojtësi spanjoll, Dani Carvajal do të jetë jashtë fushave për më së paku 1 muaj

Carvajal ka dëmtuar pulpën e djathtë dhe “Marca” raporton se i duhen 1 muaj spanjollit që të rikthehet përsëri në fushën e blertë.

Reali po kalon një moment shumë të mirë, ku nuk njeh humbje këtë sezon dhe mban vendin e parë në La Liga.


Shtuar 20.09.2021 19:38