Ky gol spektakolar nga korneri nuk duhet humbur (VIDEO)

Në ndeshjen Vitesse dhe Fortuna Sittard është shënuar një gol spektakolar nga korneri.

Mats Seuntjens në minutën e dytë realizoi direkt duke i dhënë miqëve avantazh.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes sfida u mbyll 1-1. /albeu.com/


Shtuar 26.09.2021 14:18