Kur të ardhmen ia beson gruas, kushtet që Wanda Nara i kishte vendosur Icardit për të luajtur në Turqi

Mauro Icardi ka nisur tashmë stërvitjet me skuadrën e tij të re, Galatasaray. Ish-sulmuesi i Paris Saint-Germain mbërriti këtë javë në Turqi, ku pati një pritje të madhe dhe këtë e bëri i shoqëruar nga fëmijët dhe Wanda Nara, bashkëshortja dhe përfaqësuesja e tij.

Roli i rëndësishëm i Wanda Narës në këtë fazë të re

Siç thamë, Wanda Nara nuk është vetëm gruaja e Icardit. Ajo është një personazh i njohur në Argjentinë, është biznesmene dhe përveç kësaj është edhe përfaqësuese e bashkëshortit të saj, shkruan albeu.com.

Në këtë kuptim, revista argjentinase ‘LAM’ ka zbuluar se Wanda do të kishte vënë një sërë kushtesh që më në fund ata të pranonin të fillonin një jetë të re në Turqi. “Çfarë kërkuat për Stambollin? Kuzhinier, shkolla, hotel deri në dhjetor, shtëpi, siguri dhe shofer 24 orësh”, tha Pia Shaw në mediumin e lartpërmendur.

Wanda mbron punën e saj si përfaqësuese kundër kritikave

Ditët e fundit Wanda është përfshirë totalisht në ardhjen e bashkëshortit në klubin e ri dhe në fillimet e kësaj jete të re. Për këtë arsye, ajo vendosi të mos marrë pjesë në një regjistrim që kishte në Buenos Aires ku udhëton shumë shpesh në Argjentinë për punë, vendim që i ka sjellë shumë kritika.

Larg nga injorimi i polemikës, Wanda nuk ngurroi të përgjigjej me forcë. “Dua të them që kam punuar që në moshë shumë të vogël, ndaj të gjithë ata që duan të shpikin budallallëqe mund të kërkojnë revistat e 30 viteve më parë. Një tjetër punë ime është të ndjek kontratat dhe ndryshimet e Mauros, ndaj po shkoj për ta bërë këtë”. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)