Kupa e Spanjës/ Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Athletic Bilbaos (VIDEO)

Po luhet finalja e Kupës së Spanjës, mes Athletic Bilbaos dhe Barcelonës.

Pas pjesës së parë të mbyllur me rezultatin e barabartë, 0-0 Barcelona ka arritur të shënojë në të dytën.

Griezmann ka arrotur të mposhtë portierin Unai Simon në minutën e 60’.

Shtuar 17.04.2021 10:04