Kovacic ka fituar 4 Champions duke luajtur vetëm 34 minuta

Mesfushori i Chelseas, Mateo Kovacic e ka fituar katër herë Ligën e Kampionëve.

Tri herë me klubin e Realit dhe mbrëmë me Chelsean në Porto të Portugalisë.

Ai në këto katër finale ka luajtur vetëm për 35 minuta.

 

 


Shtuar 30.05.2021 12:26