Kombëtarja e Kosovës, Gliha zbulon lojtarët e grumbulluar për ndeshjet e nëntorit (FOTO LAJM)

Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë dy ndeshjet e radhës ën muajin nëntor, dhe Primozh Gliha, ka bërë publike edhe listën e lojtarëve të grumbulluar për këto takime.

“Dardanët” me 12 nëntor do të zhvillojnë një miqësore kundër Jordamisë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ndërsa 4 ditë më vonë me 14 Kosova do të përballet me Grqinë në Athinë, në ndeshjen e fundit kualifikuese të Botërorit “Katar 2022”./albeu.com

Lista e plotë e lojtarëve të grumbulluar nga Kosova:


Shtuar 5.11.2021 15:58