Koeman: Laporta më ka thënë se beson tek unë, por kjo mund të ndryshojë

Trajneri i Barcelonës, Ranald Koeman në konferencën për shtyp para ndeshjes së ditës së dielë me Sociedatin vlefshme pë javën e 28 të La Ligas- ka folur edhe për presidentin e ri të klubit, Juan Laporta.

Holandezi është shprehur se e ka besimin e e tij, por kjo edhe mund të ndryshojë.

“Është e rëndësishme për klubin që të këtë një president dhe një të ardhme. Është e rëndësishme të kemi qetësinë për të pasur një fyryrë të klubit. Por asgjë nuk na ndryshon, në kuptimin që duhet të luajmë.

Ai më tha, gjatë udhëtimit nëParis, se ka besim te unë. Dhe është e rëndësishme, pork jo mund të ndryshojë nëse nuk ka rezultate.”/albeu.com/


Shtuar 20.03.2021 22:02