Kjo pritet të jetë blerja e parë e Contes te Tottenhami

Antonio Conte është trajneri i ri i Tottenhamit dhe në janar Spurs premtojnë të investojnë shumë në treg.

Sipas “Tuttosport”, në mesin e të shumtëve, është Andrea Belotti.

Për  anësorin Paratici mund të trokasë në derën e Kajros me një shifër nga 20 deri në 25 milionë euro. /albeu.com/


Shtuar 4.11.2021 16:27