Kjo është arsyeja e fortë që bashkoi çiftin Wanda-Icardi

Wanda Nara është bashkuar sërish me Icardin. Arseya është mjaft e fortë. Modelja është shtatzënë me fëmijën e saj të 6, i 3 nga lidhja e saj me Mauro Icardin.

Siç raporton gazeta argjentinase Caras, kjo është dhe arsyeja e pajtimit mes dyshes së famshme pak kohë pasi ata trazuan rrjetin me njoftimin e ndarjes së tyre.

Ata u arratisën në Maldive bashkë me fëmijët e tyre. /G.D albeu.com/

 


Shtuar 1.12.2022 15:37