Kalojnë 60 minuta në ndeshjen Ballkani – Shkupi, ky është rezultati

Kanë kaluar 60 minuta në ndeshjen Ballkani – Shkupi, raporton FrontOnline.

Pas 60 minutash, rezultati është 0:0.

Ballkani dhe Shkupi po e zhvillojnë sot ndeshjen më të rëndësishme në historinë e të dyja klubeve.

Dy skuadrat shqiptare ndeshen sot në kuadër të ndeshjes së kthimit në fazën “play-off” të Ligës së Konferencës.

Ballkani që është kampion i Kosovës, e fitoi ndeshjen e parë në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut ndaj Shkupit me rezultat 1:2.

Shtuar 25.08.2022 21:27