Ka një lojtar nga katalanasit që nuk ka shkuar me pushime

Edhe pse shumica e shokëve të tij të skuadrës nga Barcelona u larguan me pushime, Pedri vazhdoi të punojë për t’u rikuperuar nga lëndimi dhe për t’u rikthyer në janar tek opsionet e trajnerit Xavi Hernandez, marrë nga A Bola.

Pedri ka shpërndarë një foto të buzëqeshur në rrjetet sociale gjatë stërvitjes te Barça dhe duket se mesfushori i ri do të jetë shumë afër rikthimit pas një vargu dëmtimesh që kanë prekur lojtarin e talentuar. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pedri González (@pedrigonzalez)


Shtuar 25.12.2021 13:23