Ka munguar prej dëmtimit, ja kur mendohet se Brozovic do të rikthehet

Interi ka bërë disa ndeshje pa performancën e rëndësishme të Marcelo Brozovic.

“Gazzetta dello Sport” raporton se Brozovic do të rikthehet kundër Bayern Munich.

Kroati pritet të rikthehet në ndeshjen e kthimit ndaj Bayernit dhe Juventusit në Torino më 6 nëntor.

Brozovic pësoi një dëmtim muskular në kofshën e majtë dhe Inzaghi shpreson ta kthejë atë në fund të muajit./h.ll/albeu.com


Shtuar 14.10.2022 12:53