Juventus në kërkim të një mesfushori, pëlqehet spanjolli i Real Madrid

“Zonja e vjetër” është në kërkim të një “truri” në mesfushë.

Ekipi italian i ka vënë syrin spanjollit të Real Madrid, Isco. 29-vjeçari nuk ka patur minuta në këmbë këtë sezon dhe mundësitë që ai të largohet nga “Los blancos” janë të shumta.

Sipas “SuperDeporte” Juventus ka kërkuar detaje tek spanjollët për mesfushorin Isco. Dëshira është që të transferohet nga italianët që në janar por duhet të ketë kujdes dhe nga Newcastle për arsye se dhe anglezët janë të interesuar për të./h.ll/albeu.com


Shtuar 4.11.2021 08:04