Juventus e mbyll pjesën e parë në disavantazh, Gjimshiti dhuron asist (VIDEO)

Ndeshja midis Juventus-it dhe Atalantës në pjesën e parë ka qënë pothuajse e barabartë.

Në minutën e 28-të Zapata kalon në avantazh Atalantën pas një asistimi të Gjimshitit.

Juventus 0-1 Atalanta (pjesa 1)/h.ll/albeu.com


Shtuar 27.11.2021 18:49