Juve “likujdon” Malmon, italianët shënojnë edhe dy gola të tjerë brenda 2 minutash (VIDEO)

Juventus e ka mbyllur pjesën e parë me shifrat 0-3 ndaj Malmos.

Bardhezintë realizuan me Sandro 23′, Dybala penallti 4, dhe Morata 45+1. /albeu.com/


Shtuar 14.09.2021 21:51