Juve gjen veten në Champions, shkatërron Malmon (VIDEO)

Juventus tjetër ekip në Champions.

Bardhezinjtë kanë larë hesapet me Malmon që pjesë të parë duke fituar 0-3 në Suedi.

Serinë e golave e hapi Sandro në minutën e 23′ ndërsa Dybala me penallti 43′ dhe Morata 45+1 i siguruan fitoren italianëve që më në fund këtë sezon shijojnë fitoren e parë pas 3 ndeshjve zhgënjyese në Serie A. /albeu.com/


Shtuar 14.09.2021 22:55

Tags: , ,