Jo vetëm një, por e gjithë Bundesliga pas lojtarit të Interit

Në fillim ishte vetëm Bayern Lerverkusen, tashmë është e gjithë Bundesliga pas tij.

Robin Gosens, anësori i Interit i cili erdhi nga Atalanta, është vendosur tashmë në radarët e klubeve të nivelit të lartë në Gjermani.

Sipas “fcinternews”, tashmë Frankfurt, Dortmund, Wolfsburg dhe Borussia Monchengladbach kanë kërkuar informacion mbi anësorin zikaltër./ h.ll/albeu.com

 


Shtuar 8.11.2022 14:03