Javier Zanetti: Dybala dhe Lautaro bashkë në sulm? Ndoshta, pse jo

Përpara finales së djeshme ndërmjet Italisë dhe Argjentinës, legjenda e Interit, Javier Zanetti foli rreth situatës së Dybala.

“Dybala dhe Lautaro tek Interi bashkë? Pse jo, ndoshta! Dybala është një lojtar i mrekullueshëm dhe me Lautaron do të përshtatej tepër mirë besoj”, u shpreh Zanetti.

Theksojmë se Inter dhe Dybala janë shumë pranë “martesës” së bashku./h.ll/albeu.com

Shtuar 2.06.2022 08:06